Čvn 082016
 

Stejně jako v minulých letech i letos jsme se zúčastnili vědomostní soutěže Eurorebus Junior. Jako jediná škola z Hranic jsme se probojovali do krajského kola. Tam naši borci, Richard Tinek (3. tř.), Adam Heger (4. tř.) a Vojtěch Foltas (5. tř.), získali 1. místo. V  pondělí 6. června 2016 reprezentovali  základní školu z Drahotuš v celostátním finále v Praze, kde se sešli nejúspěšnější řešitelé z celé České republiky. Přestože se klukům prvenství z krajského kola nepodařilo obhájit, odnášeli si spoustu zkušeností a zážitků. Patří jim velké poděkování za úspěšnou reprezentaci drahotušské školy!

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion