Čvn 082016
 

V úterý 7. června oslavily děti z 1. stupně Den dětí. Oslavu jsme zahájili v sále U Jelena, kde si pro nás dramatický kroužek připravil „Pohádku z pekla“ – o čertovi, který rád čte. Děti udělaly kus práce, pohádka byla velmi pěkně zahraná. Moc se nám líbila.

Pokračování oslavy bylo na školním dvoře. Tam si pro nás žákovská rada s p. uč. Adámkovou připravila 9 soutěží – jízda zručnosti na koloběžce, přeskoky švihadla, hod do koše, hod na cíl, překážková dráha, běh kolem hřiště, poznávání květin, skládání obrázku, luštění obrázkového písma. Čtvrťáci a páťáci si zahráli na školním hřišti turnaj ve vybíjené.

Na všechny za splněné disciplíny čekala odměna – balíček, který nám věnoval KRPŠ.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion