Říj 092014
 

Včera byli někteří naši spolužáci ve vojenském prostoru Libavá, my malí jsme si nenechali ujít slavnostní nástup 7. mechanizované brigády v Hranicích. Děti obdivovaly, jak vojáci pochodují, jak vydrží bez hnutí hodinu stát na místě, když ony samy nevydržely sedět ani 5 minut bez toho, že by se přemísťovaly do prostoru, kam zrovna nemohou. Počkali jsme si na příchod armádního generála Petra Pavla a pak, abychom nerušili slavnostní projevy, přemístili jsme se na zámek, kde byly vystaveny zbraně a vojenská technika. Děti si mohly pod dohledem vojáků všechno osahat a vyzkoušet, prolézaly auta a vůbec se jim nechtělo zpátky do školy.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion