Říj 092014
 

Dnešní den jsme se rozhodli seznámit Slovince s legendou našeho automobilového průmyslu – Tatrou Kopřivnice. V poklidném prostředí muzea jsme si prohlédli vystavené nablýskané exponáty více či méně elegantních a aerodynamických strojů, děvčata hledala nejbližší lavičky a odevzdaně čekala, až si techničtější část výpravy vše v klidu prohlédne.

V nedalekém Štramberku jsme vyšplhali na slavnou Trúbu, ochutnali štramberské uši a neustále sháněli záchody pro „učůraná“ děvčata. Závěrečná procházka krásným podzimním počasím byla korunována návštěvou jeskyně Šipka, kde jsme marně hledali pozůstatky pravěkého osídlení. Děkuji všem za příjemné chvilky v krásném počasí, které s námi, doufám, vydrží po celý zbytek návštěvy.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion