Říj 102014
 

Projekt s názvem „72 hodin“ je celorepublikově znám nejen z médií, jedná se o tři dny dobrovolnických aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. My, žáci 6. třídy jsme se rozhodli pustit do úklidu okolí, ve kterém žijeme (náš projekt měl název – Ukliďme Drahotuše), díky tomuto projektu jsme se přesvědčili, že jsme sami schopni změnit věci, které se nám nelíbí, nebudeme vyhazovat odpadky a znečišťovat přírodu. Učíme se spolupracovat a posilujeme vztahy mezi sebou v kolektivu, učíme se víc vnímat svět kolem sebe. Dětem se odpoledne, strávené venku líbilo a každý měl radost, že mohl, třeba jen malinko přispět k zlepšení svého okolí. Odměnou nám byla pochvala za dobře vykonanou práci, sladká odměna a šátky s logem projektu…

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion