Říj 102014
 

Dnešního krásného dne jsme využili k tomu, abychom představili naši školu v co nejlepším (podzimním) světle. Žáci předvedli krátký program skládající se klasicky z vystoupení MŠ, fléten, country kroužku a břišních tanců, oživení přinesl parkur (koně byli nahrazeni lidmi) a divadelní vystoupení, ze všeho nejvíce ale zaujal Kryštof Janáček, který se předvedl jako univerzální zpěvák, bavič i tanečník. Před obědem jsme se stihli podívat do nádherně vyzdobené školky a potom nás čekaly výtvarné dílničky pod vedením paní učitelky Sedlákové.

Úkolem bylo vytvořit Sluneční soustavu nebo kosmickou stanici – někteří zvolili kopírování myšlenek Hermana Potočnika, jiní se vydali vlastní kreativní cestou. Všechny výtvory si můžete prohlédnout na chodbách naší školy.

Zítra nás čeká velký den – pokusíme se představit naše hlavní město, Prahu, v těch nejlepších barvách a pokusíme se pod nánosem volebních plakátů najít i nějaké památky. Odjíždíme v 6:19, tak nám držte palce, ať nikdo nezaspí.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion