Čvn 202014
 

„Na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí …Přísahám, že budu vzorný školák! Budu se dobře učit!   Tak ve čtvrtek 19. 6. Přísahali předškoláci, kteří se loučili s mateřskou školou. Pak se už přecházeli na hřiště za základní školou, kde na ně čekaly všechny paní učitelky i pan učitel se soutěžemi a odpolednem plným zábavy. Soutěže si vyzkoušely i maminky, které si to rozdaly se svými dětmi. Všichni jsme se dobře pobavili. Teď už se těšíme na společné chvilky po prázdninách. Hurá, už jsme školáci!

Děkuji všem, kteří se naší akce zúčastnili, a kolegům děkuji za spolupráci.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion