Čvn 182014
 

Na čtvrtek 12.6. se z naší mateřinky každý těšil. Před mateřskou školou ráno zastavil autobus a to už jsme tušili, že jedeme na výlet do ZOO Lešná. Nemohli jsme se dočkat a trpělivě jsme se dívali k obloze, na které pluly mráčky a doufali jsme, že nám počasí bude přát a nezmokneme. Dali jsme si na záda batůžky a spěchali do autobusu. Po příjezdu k ZOO jsme se nejdříve posilnili a vydali na cestu. To bylo zvířátek. Viděli jsme i krmení žiraf, zeber a pštrosů. Nejvíce nás zaujali sloni. A když bolely nožičky, povozil nás po ZOO vláček. A to už byl čas k obědu. U lachtanů jsme si posedali na lavičky a pustili se do chleba s řízkem. Ještě dobrá zmrzlinka a vyrazili jsme k domovu. Byli jsme unaveni, plní zážitků a ani jsme nezmokli.

[embpicasa id=“6025914836463561153″]

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion