Čvn 202014
 

Hned po probuzení můj pohled směřoval k oknu – dle předpovědi mělo po celý den v Hranicích pršet – a ono nic! Z polojasné oblohy se na mě usmívalo sluníčko a já marně přemýšlel, kdo se tak intenzivně modlil za počasí. Draci! To je jistě ten důvod. Dnes se totiž na řece Bečvě proháněly dračí lodě s neohroženými posádkami a mezi nimi i ta z naší školy.

Závody se nesly již v klasickém duchu nadšení, obav i nadějí a byli jsme spokojeni s postupem do hlavního finále, ve kterém jsme si dělali naděje na druhé místo na stupni vítězů.

Bohužel finálová jízda neproběhla zcela podle našich představ – zatímco se naše loď stále natáčela přídí do správného směru, byl odpískán start. Naše posádka v sobě dokázala najít netušené síly, ztrátu ze startu postupně snižovala a do cíle jsme dorazili třetí. Ale chyběl nám jen kousek na druhé místo! Třetí místo nás mrzelo tím víc, že žáci ze Struhlovska (1. a 2. místo)  nám to dávali  patřičně, a zcela nesportovně, „sežrat“. Nicméně celé posádce složené z žáků, zaměstnanců i přátel školy patří obrovské díky za skvělý výkon.

 

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion