Čvn 222014
 

Ve čtvrtek 19. června přijeli za námi do kasáren v Hranicích Seiferos z Brna a uvedli na hřišti vzdělávací pořad o dravcích a sovách. Ve vtipném výkladu jsme se dozvěděli řadu zajímavostí ze života dravců a sov. Obdivovali jsme sokola, výra, raroha velkého, sovu pálenou, orla, puštíka, krkavce a další ptačí krasavce. Děti si mohly některé dravce pohladit a šťastní jedinci dokonce nastavili svou ruku s rukavicí, aby jim na ní dravec přistál. Měli jsme možnost shlédnout báječné rozpětí křídel u orla a také viděli luňákův lov. Akce byla vydařená a příští rok se budeme opět těšit na další…

 

 

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion