Čvn 262013
 

Ve středu 26. června 2013 měli třeťáci domluveno koupání na bazénu U Jakuba.  Ale počasí čvachtání ve vodě nepřálo, takže místo plavek si do školy děti přinesly deskové hry. Během dopoledne probíhal turnaj v deskových hrách. Bylo vidět, že někteří během roku usilovně trénovali, protože dát soupeři mat v pěti tazích není vůbec jednoduché a Ondra Fiala to dokázal dokonce dvakrát.

A jak tedy dnešní turnaje dopadly?

ŠACHY MLÝNEK DÁMA
1. místo Ondřej Fiala Markéta Holubová Hana Hadašová
2. místo Radim Jakeš Karolína Šatánková Vojtěch Prokeš
3. místo David Ševčák Andrea Brezoĺubská Dušan Červenák

 

Blahopřeji!!!

Eva Pražáková

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion