Čvn 242013
 

Sedmáci se rozhodli letos před koncem školního roku otestovat své znalosti fyziky (zvláště kapitolky o silovém působení) na bobové dráze v Tošovicích. Důkladně jsme zkoumali celou trať, takže jedna jízda rozhodně nestačila! A komu to jelo nejrychleji? No přece té dvojici, jejichž součet hmotností byl největší. Poté, co jsme vyřešili tuto úlohu, tak někteří pokoušeli překonat zákon zachování momentu hybnosti a udržet se na rozzuřeném býkovi. V závěru ti nejodvážnější nahlédli do učiva 8. ročníku a zkoumali vlastnosti pružných těles, konkrétně trampolíny.

Není nad to, spojit školní výlet s lekcí fyziky, že? Ale hlavně, že jsme všichni v pořádku dojeli a nezmokli. A zítra hurá do školy – odevzdávat učebnice.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion