Kvě 142019
 

V pondělí 13. května 2019 se konala vernisáž výtvarné soutěže, které se zúčastnili žáci naší základní i mateřské školy. V konkurenci 176 prací se Leontýnka Pavlíková ze 3. třídy probojovala svým výkresem mezi 15 nejlepších finalistů – GRATULUJEME.

Děkujeme všem rodičům i ostatním příbuzným, kteří se přišli se svými dětmi na výstavu podívat a   přispět k příjemné atmosféře pondělního odpoledne.

Základní školu reprezentovali:

Adéla M. – 1. tř.,  Veronika  P.– 1. tř.,  Michaela  R.– 1. tř.,  Adéla  F.– 1. tř.,  Eliška V.– 1. tř., Zuzana N. – 1. tř.,  Webert  P.– 1. tř., Samanta L. – 2. tř.,

Gabriela G.– 4. tř., Karolína K. – 4. tř., Jan H. – 4. tř., Ela B.– 3. tř., Dominik G. – 3. tř., Magdaléna P. – 3. tř., Michal H. – 4. tř., Tomáš K. – 3. tř., Štěpán V. – 4. tř., Aneta M.– 4. tř., Kristýna B.– 4. tř., Nikola V. – 4. tř., Eliška H.– 4. tř., Leontýna P. – 3. tř., Tomáš  H.– 3. tř., David S. – 3. tř.,

Veronika V . – 7. tř., Jitka V.  – 8. tř., Ondřej L.– 5. tř., Martin H. – 5. tř.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion