Kvě 142019

Ocenění nejlepších

Tradicí na naší škole je ocenění nejlepších žáků a informace o dosažených úspěších.

Všechny třídy se sejdou v tělocvičně a učitelé oznamují, kteří žáci se umístili v soutěžích pořádaných v regionu, nebo postupové soutěže. Jmenovaní pak za bouřlivého potlesku ostatních spolužáků si vychutnávají chvíle slávy.

Jsme hrdí na všechny žáky, kteří skvěle reprezentují naši školu ve sportovních, pěveckých, recitačních, matematických, přírodovědných a ostatních soutěžích.

V pondělí se celá škola sešla, aby gratulovala za úspěchy:

• Okresní kolo soutěže MC Donald v Přerově – fotbalová soutěž

3. místo – mladší kategorie

4. místo – starší kategorie

• Oblastní kolo Dopravní soutěže v Hranicích

4. místo – mladší kategorie

3. místo – starší kategorie

• Turnaj o Pohár osvobození ve Starém Městě pod Kralickým Sněžníkem – florbalový turnaj

3. místo

• Zdravá 5 – postupová soutěž v coolinaření – postup do celostátního kola v Praze

nejmladší kategorie – mateřská školka – Princezny Elsy

Děkujeme a gratulujeme