Čvn 302016
 

V pondělí 27. 6. jsme navštívili v Hranicích akci – „FIND YOUR WAY 2016“ – Najdi svou cestu. Projekt, jehož cílem bylo ukázat dětem, že volný čas mohou trávit lépe než u počítačové hry, mobilního telefonu nebo televize či internetu.

Exhibiční vystoupení Jana Jílka, mistra světa ČR ve Freestylu BMX na „U“ rampě a jeho čtyř pomocníků se líbilo, zvlášť kluci byli nadšeni a jízdu si vyzkoušeli. Vystoupení bylo doplněno bohatým doprovodným programem – vystoupení mažoretek, sportovní gymnastika, vystoupení studia Phoenix – cvičení na tyči a stuze, skauti, aikido, městská policie.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion