Dub 242016

Že máme šikovné děti ve škole, jsme se opět přesvědčili a to ve výtvarné soutěži, kterou pořádal Dům dětí a mládeže v Hranicích, kde jsme obsadili krásné 3. místo. Tématem soutěže byl „3D objekt z odpadového materiálu“, ve výtvarné výchově v 7. třídě jsme se pustili s chutí do práce. Vznikly zajímavé nápady, jako např. Eiffelova věž, pokladničky a želvy z pet lahví, berušky z víček, nebo hudební nástroje… Zajímavých nápadů byla spousta, ale největší obdiv sklidila kolekce šatů z igelitových tašek. Ve středu si holky ve dvoraně zámku přebraly ceny a sklidily zasloužený potlesk od ostatních žáků hranických škol, že konkurence nejrůznějších výtvorů byla obrovská jsme se přesvědčili na místě.

Kolektiv holek 7. třídy:

Nikola Mořkovská

Klára Sedláčková

Eliška Trnová

Alena Kňazovčíková

Magdaléna Kučerová

Holky děkujeme a přejeme další kreativní nápady!!!