Dub 212016
 

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ

Ve středu 20. dubna se konalo v naší škole základní kolo dopravní soutěže. Od samého rána se sjížděly pelotony závodníků na vzorně vybavených, naleštěných kolech na školní dvůr, kde paní učitelka Sedláková a Adámková připravovaly jízdu zručnosti. Závod nám začal ovšem v tělocvičně, besedou paní učitelky Dostálové a žákyň Střední zdravotnické školy v Hranicích, které nám předváděly zásady První pomoci. Viděli jsme základy ošetření, které lze provést při náhlém ohrožení nebo postižení zdraví člověka, a které můžeme provádět, my jako žáci. Vše jsme názorně viděli na modelech, mohli jsme si vyzkoušet. Naprosto skvělé!!!

Vše co jsme slyšeli, jsme využili při soutěži, která začínala úderem desáté hodiny. Čtyři disciplíny – jízda zručnosti, křižovatky a dopravní značky, test pravidel silničního provozu a už zmíněná zdravověda. Na školním hřišti při Jízdě zručnosti na zahájení byl přítomen

Velitel Městské policie Hranice pan Mann a strážník pan Šindler společně s učitelkami Adámkovou a Březíkovou, celou disciplínu řídili. V učebně při dopravních situacích a značkách byl pan strážník Kocián, paní učitelka Keclíková a testy řídila a bravůrně opravovala p.uč. Kroupová. Jako redaktor a investigativní reportér – vynikající – p.uč. Holas!!!

Soutěž byla zakončena slavnostním vyhodnocením nejlepších a předáním krásných cen paní ředitelkou Pospíšilovou, Lenkou Kopřivovou a strážníky p.Kociánem a p.Šindlerem, za které děkujeme p. Trčkovi a BESIPu.

6. třída

1.m. Karolína Hrozová            1 bod

2.m. Vendula Ondrová          12 bodů

3.m. Andrea Machancová      15 bodů

 

7. třída

1.m. Karolína Jemelková        27 bodů

2.m. Roman Martin Chytrý    28 bodů

3.m. Veronika Prokešová        30 bodů

 

8. třída

1.m. Vojtěch Kuchař                0 bodů !!! Veliká gratulace!!!

2.m. Vendula Klvaňová         10 bodů

3.m. Lukáš Kučera                 26 bodů

 

9. třída

1.m. Richard Mařa                    0 bodů !!! veliká gratulace!!!

2.m. Kateřina Machancová     2 body

3.m. Nikola Skřičilová              6 bodů

 

 

V Oblastním kole Dopravní soutěže v Hranicích dne 5. května nás budou reprezentovat :

 

Mladší kategorie: Karolína Hrozová, Vendula Ondrová, Radim Jakeš, Daniel Mestek

Starší kategorie: Kateřina Machancová, Vendula Klvaňová, Richard Mařa, Vojtěch Kuchař   

 

Všem žákům, paním učitelkám, strážníkům MP Hranice a studentkám SZŠ Hranice patří veliký obdiv a poděkování.

Byli jste úžasní!!! A držíme všechny palečky!!!

           

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion