Bře 172016
 

Letošní jarmark dětských prací spojený s vítáním jara a vynášením „Mořeny“ jsme poprvé pořádali na náměstí v Drahotuších. Byl to dobrý nápad, protože na náměstí přišlo mnohem více lidí. Počasí nás do poslední chvíle napínalo, a nakonec se umoudřilo. Byla sice zima, ale vysvitlo i sluníčko.

Stánky byly zaplněny výrobky našich dětí, které si už ve škole vyhlížely, co si koupí. K tomu všemu znělo pásmo Vítání jara a vyhrávaly děti z kroužku fléten. Kdo už prochladl, mohl se zahřát v mateřské škole při vyrábění jednoduchých výrobků ve velikonočních dílnách. Náš jarmark podpořila svou účastí a výrobky paní Světnická a Švarcová. Díky kvalitnímu ozvučení nás bylo dobře slyšet. Myslím si, že všichni odcházeli spokojeni.

Díky všem dětem i dospělákům za spolupráci.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion