Bře 182016
 

V úterý proběhl již desátý ročník plavecké štafety na Plovárně v Hranicích. Žáci a žákyně měli v počtu 20 závodníků uplavat trať dlouhou 1000m.

Štafetu tvořili žáci 4. –  9. třídy a to v tomto složení: Světnický Pavel, Heger Adam, Kulhánková Barbora, Vilímková Veronika, Kučera Lukáš, Kučera Martin, Klinkovský David, Holubová Markéta, Ondrová Vendula, Machancová Andrea, Částečková Alena, Šatánková Karolína, Částečková Alena, Detvay Pavel, Hynčica Tomáš, Chytrý Roman, Kučera Lukáš, Malenovský  Arnošt, Částečka Jiří, Kučerová Terezie, Skříčilová  Nikola, Koláček Ondřej. Tito žáci obsadili 4. místo.

V individuálních závodech se nejlépe dařilo Aleně Částečkové – 4. místo, Pavlu Světnickému – 5. místo. Gratulujeme.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion