Lis 052015
 

V pondělí 19.10. jsme se celá školka vydali na výlet do vojenských lesů. Všechny společně nás přivítala paní Klevarová, seznámila nás s divokými prasátky a poté jsme se rozdělili. Velikáni měli zastávku o kousek dál od chaty a malošci jeli až k chatě. U chaty jsme posvačili a poté nám začal krásný program. Nejdříve si paní Klevarová děti podepsala 🙂 a vyzkoušela si je z různých zvířátek žijících v lese. Poté děti udělaly velkého hada a společně šly k lesíku nasbírat klacíky místo zobáčků a už děti klepaly do stromů jako datlové. Po návratu z ošetřování stromů dostaly děti dalekohled a chodily kolem chaty na obhlídce, kde nacházely různé věci, které poznávaly a přiřazovaly ke správným zvířatům. Ve vyhřáté chatě jsme si vše zopakovali, poskládali jsme krásné dřevěné puzzle a šli jsme se podívat na rybník. Po cestě od rybníku zpátky k chatě jsme sbírali různé přírodniny, které jsme si později v chatě nalepili na podzimní lístečky. Od myslivců děti dostaly sladkou odměnu, krásné pexeso a hlavně spoustu zážitků a vědomostí.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion