Lis 052015
 

Dne 22.10. jsme si společně s dětmi z oddělení Berušek udělali jablíčkový den. Nejdříve jsme si jablíčka rozdělili podle barev do řady. Poté si děti obtiskovaly jablíčka na čtvrtku výkresu, u čehož jsme se vyřádili s barvami. K jablíčkům jsme si řekli kde roste, jak vypadá, jaké má vrstvy a co se z něj dá dělat. K jablíčku samozřejmě patří pohádka o Sněhurce, kde se zakousla do otráveného jablka, kterou jsme si s dětmi společně vyprávěli. Dále jsme se s dětmi říkali básničku doplněnou pohybem – Jabloňka. Po svačince jsme zůstali v jídelně, kde děti dostaly plátky jablíček, do kterých si děti vykrajovaly srdíčka, hříbečky, lístečky a kolečka. Děti vykrajování moc bavilo. Po vykrojení si děti sedly ke stolečkům velikánů a všechna jablíčka jsme snědli 🙂

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion