Dub 042015
 

V úterý 31. 3. jsme přivítali jaro pásmem „Přišlo jaro – Neseme Mořenu“, tentokrát v tělocvičně naší školy. Počasí totiž jarně vůbec nevypadalo. Padal sníh a foukal studený vítr, přeháňka stíhala přeháňku – venku by nám účinkující i diváci pěkně promrzli.

Pásmo zahájilo náš velikonoční jarmark dětských prací a velikonoční dílničky. Představily se i děti z kroužku fléten, které nám zahrály dětské písničky. Potěšilo nás, že si rodiče udělali čas, přišli se podívat a podpořili nás. Děkuji také všem kolegům, kteří se na této akci podíleli.

S pásmem jsme potěšili v domově seniorů, kluci a holky udělali rozruch na hranickém zámku. Teď nás ještě čeká vystoupení 9. dubna v Teplicích v lázeňském domě Janáček.

Response code is 404
Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion