Dub 042015
 

První aprílový den se žáci 6.-9.třídy mohli zúčastnit závodu v běhu do schodů pod názvem – Doběhni si pro svou pizzu. Do závodu se přihlásilo 44 žáků. Soutěžilo se v kategorii hoši – 27 borců, v kategorii dívky se přihlásilo 17 odvážných.

Závod úspěšně dokončily všechna děvčata, z hochů bylo 6 diskvalifikováno a tím ztratili možnost získat přední umístění. Čtyři borci ztratili odvahu a na start se nedostavili. Atmosféra byla úžasná, neboť každý chtěl být nejrychlejším, ale zároveň fandil svým soupeřům. Ti co se nezúčastnili, mohou nyní jen litovat, protože odměna byla lákavá. Tímto děkujeme klubu rodičů za odměny pro šest nejlepších v každé kategorii.

Vítězem v kategorii hochů se stal Lukáš Kučera -7.tř.,vítězkou v kategorii dívek byla Hana Hynčicová – 9.tř. Gratulujeme vítězům a všem závodníkům vzdáváme hold za perfektní přístup a vytvoření úžasné sportovní atmosféry.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion