Pro 192014
 

Jsou tu vánoční svátky a „Děcka z Drahotuš“ rozdávala radost. Dopoledne 18. prosince jsme se vypravili do Domova seniorů, abychom seniorům pásmem koled navodili vánoční atmosféru. Dojatí senioři si s námi zazpívali a obdarovali nás medovými perníčky. My jsme jim na oplátku dali drobné dárky, které vyráběli naši školáci. Mladší děti se vrátily do školy, starší žáci druhého stupně se s paní učitelkou Hrubou vydali na koledu po Hranicích.

Odpoledne naše koledování pokračovalo v lázních Teplice nad Bečvou, kde rozsvěcovali vánoční strom. Tam se na nás nejprve dívali dost nedůvěřivě. Netušili, co dokáží „Děcka z Drahotuš“! Půlhodinové pásmo koled přítomné příjemně překvapilo a vánočně naladilo. Spokojení posluchači se jen divili, že v Drahotuších máme takový skvělý soubor.

V pátek 19. prosince jsme stejným pásmem ukončili i rok 2014 zpíváním na schodech u nás ve škole. Společně jsme si zazpívali a rozloučili se nejen s rokem a se svými kamarády, ale i s panem učitelem Urbanem, který byl naším zvukařem.

Díky také všem dětem, které s námi trpělivě nacvičovaly a absolvovaly všechna vystoupení.

Response code is 404

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion