Pro 192014
 

Dnešní vánoční besídka byla pro letošní deváťáky tou úplně poslední, kterou prožili na naší základní škole. Pod stromeček si nadělili absolventská trička, ochutnali jsme cukroví i vafle a spolu s ostatními jsme si zapěli na schodech u vánočního stromku.

Letošní besídka byla poslední i pro mě a žáci se se mnou rozloučili opravdu srdečně (snad to nebylo z radosti a vděku, že konečně odcházím :-)) – přáním, nádherným a výborným dortem, hrníčkem i bouřlivým potleskem. Díky Vám všem, určitě mi budete velice chybět a budu na celou školu dlouho vzpomínat.

Dovolte mi tedy ještě naposledy popřát vám všem, našim čtenářům a příznivcům, jménem celé školy klidné a radostné svátky v okruhu svých nejbližších, hodně zdraví do nového roku a štěstí a spokojenost po celý zbytek života.

Vojtěch Urban

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion