Říj 072014
 

Poslední zářijový pátek se konal v Drahotuších za školou turnaj ve vybíjené. Sjela se mužstva z Hustopeč,  Potštátu, Stříteže, Jezernice a samozřejmě nechybělo ani družstvo z drahotušské školy. Konal se zde ji 4. ročník turnaje mezi vesnickými školami, který pořádá ZŠ Drahotuše za finanční podpory města Hranice – Vybíjená nejen s míčem, ale i s tužkou v ruce.

Je jasné, že turnaj je u dětí natolik oblíbený, že nikoho neodradilo ani deštivé chladné ráno. Vždyť při hře se všichni zahřáli a nikomu zima nebyla.

Tentokrát si vítězný míč odváželi žáci z Hustopeč. Na stříbrné příčce se umístili žáci z Potštátu a třetí byly děti z Drahotuš.

Na závěr nechyběl úsměv na tváři nikomu, protože si všichni účastníci kromě sladkostí a medailí na krku odnášeli i reflexní pásky na ruce jako připomínku sportovního klání.

Ve volných chvílích děti využívaly zázemí školního dvora – průlezky, pingpongové stoly, koše na basketbal a víceúčelová hřiště na míčové hry.

Poděkování patří všem, kteří se na průběhu akce podíleli: vyučujícím z jednotlivých škol, dětem z 8. třídy, děvčatům z kroužku country tanců a hry na flétnu, která pracují pod vedením paní učitelky Foltýnkové, panu učiteli Urbanovi za perfektní ozvučení a paní učitelce Honyšové za pomoc při organizací. V neposlední řadě patří poděkování městu Hranice za finanční podporu a vedení drahotušské školy.

Věřme, že vybíjené má již v Drahotuších vybudovanou  pěknou tradici.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion