Čvn 142014
 

Celostátní finále soutěže Eurorebus  se konalo v TOP HOTELU Praha – Chodov v pátek 6. 6. 2014. Obrovský kongresový sál přivítal 1000 nejchytřejších žáků základních škol a gymnázií a my jsme byli mezi nimi. Tříčlenný tým – Vojta Foltas z 3. B, Vendula Ondrová ze 4. tř., a Nikola Mořkovská z 5. tř. – dostal zapečetěné obálky a bez jakékoliv nápovědy, pouze 3 hlavy a 1 ruka řešily zapeklité otázky, které ukázaly, jaký mají děti všeobecný přehled.  Do Prahy jsme se probojovali z krajského kola, které se konalo 4. 4. v Olomouci. Dostali jsme se mezi 30 nejlepších škol v ČR v kategorii Junior. Celá soutěž je zařazena do Programu Excelent a je podporovaná MŠMT a ČŠI.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion