Čvn 142014
 

Ve středu 11. 6. vyjeli třeťáci na školní výlet do Moravského krasu. I když venku panovalo tropické počasí, v Punkevních jeskyních jsme si oblékali mikiny a bundy. Teplota 7 – 8°C nás příjemně schladila. Nádherná krápníková výzdoba a půlhodinová plavba po říčce Punkvě byla pro všechny velkým zážitkem a dobrodružstvím. Tím to však teprve začalo, čekala nás ještě jízda lanovkou – pro mnohé zkouška odvahy, podívat se do hloubky pod námi. Nespadli jsme a vesele mávali na spolužáky z druhé kabinky. Po obědě v Chatě Macocha jsme ještě nahlédli do propasti, a protože bylo velké horko, vyměnili jsme pěší vycházku do Skalního mlýna za cestu lanovkou a vláčkem. Ještě že jsme měli klimatizovaný autobus, který nás unavené a spokojené dovezl ke škole.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion