Kvě 132014
 

Pátek není jako každý jiný. Pátek 9.5.2014 mnozí dospěláci využili k prodloužení víkendu, ale žáci z drahotušské školy se těšili. Přišla k nám děvčata ze SZŠ pod vedením p.uč. Vývodové, ktera vedla skvělou besedu, týkající se první pomoci při úrazech. Všichni – žáci i učitelé se vzorně zapojovali, sledovali základy ošetření a osvojovali si znalosti. Ty posléze využili při dopravní soutěži Mladý cyklista. Čtyři stanoviště, kde právě jedno bylo v režii budoucích sestřiček Lucky a Kristýnky a p.učitelky, jízdu zručnosti zase bedlivě střežil strážník Městské policie p. Šindler, který do naší školy chodí pravidelně na besedy týkající se prevence, a ve třídách se skládaly testy. Všechna stanoviště byla pečlivě hodnocena učitelkami paní Beranovou, Keclíkovou, Kroupovou, Sedlákovou. Po zahájení se ze spolužáků stali soupeři a ti snažili o bezchybný výsledek. To se podařilo nejlepší Mladé cyklistce ZŠ a MŠ Drahotuše – Katce Machancové. Gratulujeme.

Lenka Kopřivová

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion