Bře 202014
 

Na dnešní den jsme již neměli naplánovaný žádný výlet, protože probíhají zkoušky na páteční vystoupení, ale my si přesto našli volnou chvilku. Nad Slovenskými Konjicemi se tyčí zřícenina hradu s jednoduchým názvem Stary Grad a my se rozhodli ji prozkoumat. Po divokém výstupu jsme se pokochali pohledem do kraje a na Konjice pod námi. Sotva jsme se na sluníčku trochu vydýchali, byl čas k návratu, abychom stihli svačinu. Pak jsme v Konjicích objevili jeden poklad – kešku. (Geocaching je hra, ve které se na různá zajímavá místa ukládají krabičky, jejichž poloha se pak zanese do mapy. Každý, kdo krabičku objeví, může se zapsat do přiloženého deníku a případně vyměnit nějakou drobnost.)

Odpoledne jsme si užili v lázních na bazéně, kde jsem raději nefotografoval, protože můj fotoaparát si příliš nerozumí s vodou. Zkoušeli jsme vodu teplou, chladnější i úplně ledovou a vyčváchaní se můžeme odebrat zpět do rodin.

¸Zítra zvládneme jen generálku a večer vlastní vystoupení po kterém bude krátký rozlučkový večírek.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion