Pro 122013
 

Nápad paní ředitelky, potěšit seniory v Domově seniorů v Hranicích a rozdat dárky, které vyráběli naši školáci, byl dobrý. Nejdříve jsme si připadali trochu jako návštěva, která ruší klid a zaběhnutý pořádek ve svátečně vyzdobeném domově. Ale až jsme zahráli a předali dárky, byli jsme nečekané zpříjemnění   předvánočního dopoledne. Zvuky fléten se nesly chodbami domova a sestřičky otevíraly dveře pokojů těm, kteří ze zdravotních důvodů nemohli dojít do společenské místnosti.

Nakonec jsme naše vystoupení opakovali na třech odděleních, a kdyby se v domově neblížil čas oběda, poslali by nás ještě dál. Z Domova seniorů jsme pak odcházeli s pocitem, že jsme přeci jen jeho obyvatele potěšili, někteří si koledy s námi pobrukovali, jiným se oči zalily slzami. Příště se máme hlásit dříve, zařadí nás do programu, který tvoří už od září.

Věřím, že jsme seniorům zpříjemnili předvánoční čas.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion