Říj 232013
 

Naše škola se zapojila do evropského projektu Comenius ( Program celoživotního učení) a společně se slovinskou školou Pod Goro z města Slovenske Konjice získala grant na společný dvouletý projekt, který jsme nazvali The friendship makes the universe smaller – Přátelství zmenšuje vesmír. V rámci tohoto projektu se na naší škole bude v pátek 1. 11. konat Slovinský den. Žáci 3. – 9. ročníku se pod vedením svých třídních učitelů na tento den připravují už nyní – mají za úkol vyhledávat informace o Slovinsku i o partnerském městě Slovenske Konjice. Získané znalosti v pátek zpracují formou projektů a zástupci tříd pak svou práci odprezentují před kamarády z ostatních ročníků.  Slovinský den bude po páté vyučovací hodině zakončen slovinským obědem, který nám připraví v jídelně paní kuchařky.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion