Zář 302013
 

V rámci učiva „Ochrana člověka za mimořádných situací“ žáci třetí, čtvrté a páté třídy drahotušské školy navštívili v pátek 27. září 2013 požární stanici  a služebnu městské policie v Hranicích. Děti se seznámily s technikou, vybavením, každodenním režimem příslušníků, náplní jejich práce při běžné službě i při zásahu. Všichni „ chlapi“ ochotně vyprávěli  o své praxi a trpělivě odpovídali na množství otázek, které od dětí dostávali. A školáci  si zopakovali, jak se zachovat, pokud se ocitnou v nečekané nebezpečné situaci. Vědí, že „chlapi v uniformách“ jsou vždy připraveni jim pomoci.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion