Čvn 172013
 

Tak jako každý rok i letos v červnu, nás čekal den plný soutěží a nevšedních zážitků za zdmi kasáren v Hranicích.

Děti všech ročníků se těšily a měly na co. Program byl velmi bohatý a měli jsme možnost seznámit se nejen s prací vojáků , ale i dalších složek integrovaného záchranného systému. Během celého dopoledne děti zhlédly nejen ukázky jejich práce , ale také vzdušný výsadek a přistání vojenského vrtulníku. Děti měly možnost prozkoumat vrtulník i zblízka.
Soutěží se zúčastnilo soutěžní družstvo složené ze dvou dívek a čtyř chlapců.Tito zástupci předvedli svou šikovnost a obratnost v těchto disciplínách: šplh, hod granátem na cíl, střelba z laserové pistole , překonávali také dráhu bojovníka . Že některé disciplíny byly záludné, o tom se přesvědčili i naši soutěžící.

A kdo nás reprezentoval? Tereza Voldánová, Hana Hynčicová, David Škrobal, Tomáš Beran, Martin Kňazovčík a Radim Zuzaňák. V konečném součtu bodů se naše škola umístila na pátém místě a soutěžící obdrželi z rukou velitele drobné dárky, které jim budou tuto akci připomínat.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion