Čvn 182013
 

V 14. a 15. 6. se v Přerově na Horním náměstí konal folklorní festival „V zámku a podzámčí“, který pořádalo Muzeum Komenského a Folklorní soubor Haná za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje a statutárního města Přerov. Záštitu nad akcí převzal náměstek hejtmana Olomouckého kraje Mgr. Radovan Rašťák a primátor Přerova ing. Jiří Lajtoch.

V rámci tohoto festivalu se v sobotu 15. 6. konala i pěvecká soutěž „O zámecký klíč“. Finalisté  si mohli zazpívat s cimbálovou muzikou Primáš. Po neveřejné zkoušce proběhlo finále, v němž  jsme měli „ dvě želízka v ohni“.

Obě děvčata si vedla znamenitě. Julinka Jahnová vyhrála II. kategorii a sklidila obrovský aplaus publika, Markéta Holubová obsadila ve III. kategorii 3. místo. Ještě jednou gratuluji!!

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion