Úno 162013
 

Týden před jarními prázdninami byla část našich spolužáků na lyžařském výcvikovém kurzu na Bílé a my ostatní jsme každé ráno stáli u oken, sledovali je při nastupování do autobusu a tiše záviděli. Proto když Drahotuše zasypala sněhová nadílka, rozhodli jsme se pro hodinu tělocviku na svahu u rybníka.

Boby, sáňky a talíře si přinesli téměř všichni a takto vybaveni jsme si razili cestu závějemi. Nejdřív to moc nejelo, ale každou jízdou se zvyšovala rychlost a  dojeli jsme dále. Radovánek si užili všichni, hodina se moc povedla.

Příjemně unaveni jsme se vraceli do školy a už jsme se domlouvali, kdy si ji zopakujeme.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion