Úno 162013
 

V pátek se zástupci IX. třídy vypravili reprezentovat naše barvy na chemickou soutěž pořádanou SPŠ Hranice. Stejně jako v minulém roce museli absolvovat teoretický test i nejrůznější chemické výpočty a dostali příležitost i v laboratořích. Nejlépe si vedle Dominik Vašinka, kterému gratuluji ke krásnému 12. místu.

Doufám, že v příštím roce zabodujeme stejně, nebo ještě lépe – vždyť je taky o co: Vítězové si odnesli tablet, mobil a fotoaparát, všichni účastníci (vítězové školního kola) pak obdrželi 4GB flash disk.

Děkuji SPŠ Hranice a jejím sponzorům za organizaci soutěže i hodnotné ceny, paní učitelce Foltýnkové za pedagogický doprovod a žákům za snahu a úsilí, které soutěži věnovali.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion