Pro 062012

Rozsvícení vánočního stromu s malým  jarmarkem

4. prosince pořádal Osadní výbor Drahotuše a Město Hranice spolu s naší školou rozsvícení vánočního stromu na náměstí v Drahotuších. Už od 14 hod se začaly chystat stánky s výrobky dětí, adventními věnci, perníčky, medem, zabijačkou a vánočním zbožím. Náměstí se pomalu se plnilo lidmi. Od 15.30 hod zahrálo Hranické žesťové kvarteto několik vánočních koled. Úderem 16 hod se rozsvítil vánoční strom. Po projevu předsedkyně Osadního výboru paní Vlasty Zapatové patřilo náměstí na víc než půl hodiny žákům naší školy. Zpěvem koled, přednesem básní i hrou na flétnu zpříjemnili předvánoční čas všem přítomným a navodili krásnou vánoční atmosféru.