Čvn 042012
 

Protože Den dětí letos připadl na pátek, kdy naši benjamínci měli plavání a drahotušští draci 1. trénink dračích lodí, přesunuli jsme dětský den na pondělí 4.6. Žákovská rada za vydatné pomoci všech pedagogů připravila pro své spolužáky již tradiční Běh kolem rybníka.

V 1. kategorii ( 1.- 4. třída )  se utkalo 13 smíšených družstev, v 2. kategorii ( 5. – 9. třída ) závodilo 10 družstev.  Závodníci na trase plnili zapeklité úkoly a po doběhnutí je ještě čekaly sportovní soutěže na Kluzišti. Tři  nejlepší družstva v každé kategorii dostaly diplom a drobnou cenu. Odměněni za snahu byli ale všichni! Na každého účastníka čekala v cíli sladká odměna v podobě balíčků, které žákům připravil  KRPŠ.

Děkujeme všem účastníkům za sportovní odhodlání, pedagogům za pomoc při organizaci,

KRPŠ za pořízení balíčků a také sv. Petrovi za to, že déšť přišel až po skončení akce.

za Žákovskou radu Hana Kučerová

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion