Čvn 042012
 

Návštěva městské policie v mateřské škole

Dne 29.5.2012 se uskutečnilo setkání 40 dětí na školní zahradě mateřské školy Drahotuše s příslušníkem Městské policie Hranice panem Petrem Šindlerem, který děti poutavě seznámil s prací městských strážníků. Děti pozorně naslouchaly jeho názornému výkladu, při kterém použil názorné pomůcky. Děti si prohlédly i policejní auto, seznámily se s významem výstražného majáku. Děti strávily příjemné  a poučné dopoledne ve společnosti příslušníka městské policie.

Děkujeme panu Petru Šindlerovi a těšíme se na další spolupráci.

                                                                           Kolektiv pedagogických pracovnic s dětmi

 

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion