Dub 052012
 

Prvňáci byli v arboretu SLŠ a v Galerii M+M

 

Před týdnem jsme dostali pozvánku do SLŠ v Hranicích na výstavu přírodnin spojenou s prohlídkou arboreta. Pozvání jsme neodolali a dobře jsme udělali. Nejen výstava, kterou připravili studenti druhého ročníku SLŠ, ale i procházka arboretem s průvodci  Petrem a Martinem, naše prvňáky velmi zaujala. Zjistili, že bukvice chutnají jako oříšky, pupeny lípy jako žvýkačka, jehličí jedle vonělo citrusem  a  pomerančem, z tisu se prášilo – právě kvetl, z jedle stříkala pryskyřice.

            Všechny mrzelo, že už musíme odejít. Měli jsme ještě slíbenou velikonoční výstavu v Galerii M+M. Děti si nakoupily perníčky a kraslice a spokojeně odcházely na autobus.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion