Dub 012012

V pátek 30.3. jsme se vypravili na výlet do ornitologické stanice do Přerova. Program s názvem JARNÍ seznámil druháky s tím, co se děje v jarním období v říši ptactva. Žáci si zahráli hry, kdy si vyzkoušeli, jak obtížné je nakrmit hladové krčky ptáčat, řešili úkoly a rébusy, navštívili expozici ptactva a sami si vyrobili ptačí budky. Program byl nápaditý a všem se moc líbil. Do školy jsme se vraceli plni zážitků, nových poznatků a především s pěti vlastnoručně vyrobenými ptačími budkami. Už se těšíme na úterý, až si je pověsíme. Snad si najdou své obyvatele a my na školním dvoře brzy uslyšíme jejich štěbetání.