Dub 302024

S radostí Vám oznamujeme, že jste mezi 14 výherci jarních Olympijských tréninků Olympijského víceboje! Když nám přišel tento email, byli jsme nadšeni.

Těšíme se na sportovně vzdělávací den, která proběhne dne 9. 5. 2024. Vše vypukne v 10 hodin a žáci se mohou těšit na sportování, autogramiádu i interaktivní olympijský kvíz. Ambasadorem sportovní akce je dvojnásobná mistryně Evropy, bronzová medailistka a účastnice olympijských her v letech 2000, 2004 v plážovém volejbale Eva Celbová – Ryšavá.

Produkční tým spolu se sportovní manažerkou Olympijského víceboje Šárkou Kašpárkovou, taktéž bronzovou medailistkou z olympijských her v Atlantě, se těší na setkání se žáky drahotušské školy.