Dub 302024
 

V pátek 26.4.2024 do naší drahotušské knihovny zavítala na besedu s prvňáčky paní spisovatelka Zuzana Pospíšilová. V úvodu se  představila ukázkou svých knih pro děti. Je jich opravdu mnoho. Může se pochlubit certifikátem nejvíce prodaných knižních titulů od jedné autorky. Někteří možná znáte Kouzelnou třídu a její pokračování, knihy hádanek, knihy o povoláních, pohádky, detektivní knihy, leporela a další. Naše prvňáčky zaujala svým povídáním již od první chvíle. Nechyběly hry se slovy, hádanky. Dokonce si zapsala některé tipy našich žáčků na další námět knihy. Na závěr proběhla autogramiáda, na kterou si žáci přinesli své vlastní knihy.

Bronislava Hradilová

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion