Dub 122024
 
Slezl nám sníh, sluníčko nabírá na síle a příroda se probouzí. Konečně tu máme jaro, na které jsme všichni tolik čekali. A i my, ve školní družině, jsme nezaháleli a jarní atmosféru si společně vytvořili. Začali jsme jarní a velikonoční dekorací. Vyráběli jsme slepičky, zajíčky, vajíčka i věnečky. Nechybělo foukání vajec, do jejichž skořápek jsme zasázeli řeřichu. Každý den jsme chodili kontrolovat, zda nám za okny vyklíčí. A povedlo se, vyklíčila. V zahradničení jsme dál pokračovali a na školní zahrádku jsme vysázeli sazenice jahod. Nyní je chodíme každý den zalévat a pečovat o ně. Také jsme si zahráli hru o sladký poklad. Každý dostal nákres mapy, na které měl vyznačené body s poklady. Školní dvůr se v tu chvíli proměnil v mraveniště. Všichni běhali od jednoho místa k druhému a snažili se poklad najít. Každý se snažil a byl moc šikovný. Nejlepší hledači odcházeli s plnými dlaněmi pokladů. Čas však netrávíme pouze venku. V případě nepříznivého počasí navštěvujeme novou školní tělocvičnu, kde hrajeme nejrůznější pohybové hry, soutěže a slalomy.
Jaro nás baví a využíváme vše, co nám toto období nabízí.
Vychovatelka Iveta Pastušková, II. ŠD

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion