Dub 112024
 

!Studenti univerzity Mendelu z Brna si pro žáky připravili projekt Udržitelnosti zaměřený na třídění odpadů a recyklaci. V rámci předmětu Společenská odpovědnost realizovali aktivity s cílem zvýšit u žáků povědomí o odpadech, správném třídění a recyklaci. Děti se dozvěděly, co lze z odpadů opět vyrobit a připravit k  dalšímu užití.

Udržitelný rozvoj se snaží odstranit nebo zmírnit negativní projevy dosavadního způsobu vývoje lidské společnosti. 

Snažíme se děti upozorňovat na ekologické hrozby, učit recyklovat odpad a chovat se zodpovědně k životnímu prostředí. Planeta Země si naši péči a pomoc zaslouží.

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion