Bře 122024

V první polovině února 2024 proběhlo na naší škole dotazníkové šetření týkající se spokojenosti žáků a rodičů s činností naší školy.

Výsledky tohoto šetření pro nás vyzněly pozitivně, ale zjistili jsme také, ve kterých oblastech je možné něco zlepšit.

Z vyhodnocení výsledků vyplynula následující fakta:

· rodiče jsou v 90,2 % případů spokojeni s celkovou úrovní výuky

· bezproblémovou komunikaci s třídním učitelem uvedlo 86, 9 % dotazovaných rodičů

· se zázemím pro sportovní aktivity je spokojeno 93, 3 % rodičů a 95, 8 % žáků 2. stupně

· s vedením školy jsou spokojeny 3/4 rodičů

· za svého třídního učitele je rádo 89 % žáků na 1. stupni a 97 % žáků na 2. stupni

· rodiče jsou obzvláště spokojeni s výukou českého jazyka a matematiky

· školu by svým přátelům doporučily 3/4 rodičů

Věříme, že společným cílem nás všech je dítě, které navštěvuje drahotušskou školu rádo a s vědomím, že se sem přichází učit novým věcem, které ho připraví do života.

Děkujeme všem, kteří se dotazníkového šetření zúčastnili.

Celkovou analýzu výsledků připojujeme na odkaze níže:

Výsledky dotazníku