Lis 092022

den třetí – 9. 11. 2022

Budíček, osobní hygiena, rozcvička („fofrhole“), úklid pokojů.

Po rautové snídani jsme začali „Putovat časem“.

Tříčlenná družstva odpovídala na otázky z nejrůznějších oblastí – od prehistorie po současnost.

Zvláštní soutěžní disciplína byla věnovaná České republice. Nejlepší znalosti dětí odměnily naše animátorky sladkou odměnou.

V předobědovém času strávili čtvrťáci řáděním v bazénu, sedmáci se seznamovali s matematickou zábavnou hrou Abaku.

Po výborném obědě (domácí kroupová polévka, bramborové kaše s karbanátkem) nastal odpolední klid – návštěvy na pokojích, telefonické rozhovory s rodiči, hry, nácvik tanečních kreací na večerní soutěž.

Pozor! Třetí den je kritický! Proto se odpolední činnost žáků zaměřila na odpočinkové činnosti:

• čtvrťáci na soutěže, hry, čtení pohádek, křížovky, osmisměrky, pobyt v dětském koutku. Před večeří je zase čekalo osvěžení ve vířivce a páře
  • sedmáci s „fofrholemi“ spěchali do nedalekého Švagrova.

Po večeři (pečené kuře s rýží)  hurá na diskotéku. Tentokrát proběhla soutěž o nej nej taneční vystoupení. Excelovaly žákyně 4. třídy. Trpělivě se připravovaly celé odpoledne.

Těšíme se na zítřek.

PaedDr. Balódyová Alena