Lis 092022

den druhý – 8. 11. 2022

7.00 hodin – budíček, následovala ranní hygiena a nástup na rozcvičku, která byla ukončena výběhem do lesa a nálezem spousty hub. (Mňam, paní kuchařky nám uvaří houbovou polévku!)

Snídaně proběhla formou rautu.

Byl zahájen „Olympijský den“.

Žáci byli rozděleni na modré, žluté a červené družstvo. Pod vedením animátorek plnili úkoly v blocích:

• zeměpisném, vědomostním, výtvarném – „Poznáš vlajky zemí?“ „Co o těchto zemích víš?“ „Nakresli vlajku země, ve které bys chtěl být prezidentem.“
  • sportovním – seznámení s cvičícími stroji v profesionální posilovně s fitness trenérkou.

Velikým předobědovým bonusem byl pro žáky  pobyt ve zdejším Wellnessu – vířivce a páře. Opravdu si to užili.

Oběd – čočková polévka, kuře na paprice, knedlík –  kdo chtěl objednal si zmrzlinový šlehačkový pohár.

Po odpoledním klidu pokračovalo olympijské klání.

Z červeného týmu se staly „Kytky“, ze žlutého „Sluníčka“ a z modrého „Rybky“.

Závodily mezi sebou v těchto disciplínách:

skákání v pytli, přenášení vajíčka na lžičce, hod koštětem, házení balónků do koše, přenášení balónku na lžičce v puse.

Zvítězily Kytky, druhé se umístily Rybky a třetí Sluníčka.  Všichni sportovci byli odměněni za svůj výkon.

Před večeří (zapékané těstoviny) jsme se věnovali opakování probraného učiva z českého jazyka, matematiky a zazpívali si.

Před večerkou se žáci unavili na minidiskotéce.

Těšíme se, co nás čeká zítra.

PaedDr. Balódyová Alena