Dub 282022
 

Dnes  nám svítilo sluníčko od samého rána. Dopoledne děti čekala běhací matematika – to byla aktivita pro čtvrtou a pátou třídu, prvňáci si procvičili určování času na papírových hodinách a napsali dopisy nemocným kamarádům, kteří na školu v přírodě nejeli. Děti ještě navštívily místní zvoničku  a koupily se drobnosti na památku. Odpoledne jedna skupina  zůstala na hřišti, kde probíhal turnaj ve vybíjené. Byla to bitva, ale vítěz může být pouze jeden tým. Zapojení všech hráčů bylo stoprocentní a každá prohra týmy velmi mrzela. Druhá skupina dětí  vyrazila s hůlkami na turistický okruh, během kterého plnila  různé úkoly – hod šiško na  cíl , indiánská chůze, zaječí infolinka a další. Dnešní odpolední program si děti vybraly dle své chuti a tak v závěru odpoledne byli všichni spokojeni.

Večer byl završen tanečními aktivitami, fotbalem a zábavou na průlezkách. Zažili jsme toho spoustu a už se těšíme na naše maminky a tatínky.  Zítra nás čekejte.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion